ShockWatch

  AGS Ahşap Ambalaj Ürünleriniz Artık Güvende ve Takipde Ürün Üzerindeki Kodlar İle Ürünlerinizi Numaralandırabilir Bir Hasar Gördüğünde Müşteriniz Sizden Deil Kargo ve Sevkiyat Sırasında Zarar Gördüğünü Artık Açıklıga Kavusturabileceksiniz. Teknik Bilgi: 

  Düşme ve Kırılma / Shockwatch & Fragile Products

  ShockWatch İndikatörleri;

  Doğrudan ürünün veya paketlerin üzerine yapıştırılır. ShockWatch kırılgan, hassas veya kalibrasyonlu ürünlere gelen darbeleri, hatalı taşımayı algılar ve kaydeder. Dünyanın önde gelen şirketleri hergün ShockWatch sensörlerine güvenmektedir. Ne gönderirseniz gönderin bu etkin, dikkat çekici ürün göze çarpan güçlü yapısıyla kabul edilemez hatalı elleçlemeye bir engel oluşturur.

  Darbe Indikatör Çeşitleri

  ShockWatch bir kez renk değiştirdikten sonra eski haline gelmez. Etiket, klip veya tüp şeklinde üretilirler. ShockWatch ürünlerini sıfır-hasarlı gönderileriniz ve kalite güveniliği sisteminiz güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Ürünlerinizi sürekli izleyerek garanti şikayetlerinin çözümlenmesi için de kullanabilirsiniz. Taşıyan kişileri etki altına alarak bir eğitim aracı olarak da faydalanabileceğiniz gibi sigorta şirketiniz için de dikkate alınacak bir üründür.

   

   

Benzer Ürünler
AGS© Copyright Tüm Hakları Saklıdır
İvedik OSB Mah. 1354 Cad. (Eski 521 Sok.) 1377 Sok. No:37 Yenimahalle / ANKARA / TURKEY / (0312) 395 34 54 Cep: 0551 429 51 95